دنیای کیف و کفش

مدل‌های جدید کیف زنانه ۲۰۲۱ | با این کیف‌ها به روز باشید و بدرخشید

مدل‌های جدید کیف زنانه 2021 | با این کیف‌ها به روز باشید و بدرخشید

جدیدترین‌های دنیای کیف زنانه

یکی از جذابیت‌های دنیای مد و فشن این است که مدام در حال تغییر است و در نتیجه شما می‌توانید به صورت دوره‌ای، رنگ و شکل تازه‌ای به استایل خود بخشیده و به اصطلاح به آن تنوع بدهید. کیف‌ها نیز مانند سایر آیتم‌های دیگر یک استایل روزانه، مدام در حال تغییر و تحول هستند. در واقع سرعت به روزرسانی در صنعت کیف سازی از بعضی آیتم‌ها دیگر بسیار بیشتر است. در شرایطی که بعضی از مدل‌ها قدیمی شده‌اند و دیگر به ندرت شاهد استفاده از آنها در استایل‌های روزانه هستید، اما انواعی از مدل‌های جدید کیف زنانه نیز به صورت دوره‌ای وارد بازار می‌شوند که در ادامه لیست کاملی از این کیف‌‌های جذاب و زیبا را به شما معرفی خواهیم کرد.

با کیف‌های دسته مرواریدی، خاص باشید

گروهی از انواع مدل‌های جدید کیف زنانه، کیف‌های دسته مرواریدی هستند که ترندی بسیار دوست داشتنی و محبوب در بین خانم‌های جوان‌اند. در این کیف‌ها به جای دسته‌های قدیمی چرمی یا فلزی، از دسته‌هایی از جنس دانه‌های مروارید در اندازه‌های مختلف و به صورت ساده یا رنگی استفاده می‌شود. این کیف‌ها جلوه‌ی بسیاری زیبا و فانتری دارند که می‌توانید از آنها در انواعی از استایل‌های غیررسمی استفاده کنید. انواعی از این کیف‌ها که در ساختشان از مرواریدهای رنگی استفاده می‌شود، برای دختران جوانتر مناسب‌تر است. بدنه‌ی این کیف‌ها می‌تواند از متریال‌های مختلف مانند چرم یا جیر ساخته شده باشد و اندازه‌های آنها نیز از کیف‌های بسیار کوچک تا متوسط متغیر است.

کیف‌های بسیار کوچک یا مینی بگ

در حالی که در سال‌های گذشته انواع کیف‌های بسیار بزرگ و اغراق‌آمیز مد بودند، امروزه دیگر اینطور نیست. انداز‌ه‌ی کیف‌ها در طول سال‌ها کوچک و کوچکتر شده است تا در سال‌های اخیر که مینی بگ‌ها به عنوان گروهی از انواع مدل‌های جدید کیف زنانه به بازار آمده‌اند. این کیف‌ها، کیف‌های بسیار کوچک در اندازه‌های حدود ده در ده سانتی‌متری هستند که شاید گوشی موبایل شما به سختی در آنها جا شود. مینی بگ‌ها هم دسته‌های کوتاه و هم دسته‌های بلندِ دور گردنی دارند و می‌توان از هر دو دسته در استایل روزانه استفاده کرد. نکته‌ی مهم این است که این کیف‌ها تنها برای استایل‌های اسپرت و غیررسمی مناسب هستند و نباید در محیط‌های رسمی از آنها استفاده کرد.

کیف‌های بسیار کوچک یا مینی بگ

کیف‌های حجم‌دار هندسی، گزینه‌ای مناسب برای خاص پسندان

در انواع مدل‌‌های جدید کیف زنانه، اشکال قدیمی زاویه‌دارِ مربعی و مستطیلی دیگر کنار گذاشته شده و از انواعی از اشکال هندسی جدید و عجیب مانند کیف‌های مثلثی، کیف‌های استوانه‌ای و کیف‌های چند وجهی مختلف استفاده می‌شود. این دسته از کیف‌ها که در استایل‌های اسپرت و غیررسمی استفاده می‌شوند، برای آن دسته از افرادی مناسب‌اند که همیشه به دنبال خاص بودن هستند و می‌‌خواهند استایل متفاوتی داشته باشند.

کیف‌ها و برندهای همیشه جذاب

بعضی از برندهای کیف هستند که از سال‌های قبل تولید شده و هنوز روی مد هستند و با تغییرات بسیار کمی در ظاهرشان هنوز در انواعی از استایل‌های روزانه‌ی زنانه استفاده می‌شوند. یکی از این برندهای بسیار محبوب، برند چنل است. کیف‌های چنل در عین سادگی بسیار زیبا و خاص هستند و یکی از انواع مدل‌های جدید کیف زنانه هستند که هر زنی باید یکی از آنها را کمد لباس‌هایش داشته باشد. این کیف‌ها که بیشتر از جنس چرم هستند، در سایز متوسط موجودند و با دسته‌های زنجیری، طرح لوزی و قفل‌‌های پیچشی‌شان شناخته می‌شوند که برای انواعی از استایل‌های رسمی و غیرسمی قابل استفاده می‌باشند. برند معروف دیگری که هنوز مد است برند ارمس یا هرمس است. کیف‌های هرمس چند سالی است که در دنیا فشن بسیار معروف شده‌اند.

کیف‌ها و برندهای همیشه جذاب

شکل خاصِ این کیف‌ها که برای اولین بار توسط این برند طراحی شد، بعدها توسط بسیاری از مجموعه‌های کیف سازی مورد تقلید قرار گرفت. بسیاری از شما شاید این کیف‌ها را به جاکلیدی اسبی یا روسری‌های کوچکی که به دسته‌های آنها گره خورده است بشناسید. در هر دو صورت این کیف‌ها برای انواعی از استایل‌های رسمی و غیررسمی مناسب هستند.

برند دیگر کیف دیور است. شما حتما این نوع از مدل‌های جدید کیف زنانه را دیده‌اید. این کیف‌ها ظاهری شبیه به سبد دارند که حروف Dior به صورت جاکلیدی‌های از جنس فلز از دسته‌ی آنها آویزان است. این کیف‌ها نیز در شکل اصلی از جنس چرم هستند و می‌توانید هم برای استایل‌های رسمی و هم غیررسمی از آنها استفاده کنید.

انواع کیف‌های کمری، تحولی در استایل‌های اسپرت

یکی از زیباترین مدل‌های جدید کیف زنانه، که دوباره بعد از سال‌ها مد شده‌اند، کیف‌های کمری هستند که در طرح‌های مختلف به فروش می‌رسند. این کیف‌ها که خاص استایل‌های اسپرت و غیررسمی هستند را می‌توانید با انواعی از کت و شلوارهای زنانه، سویشرت، پافر و … استفاده کرد. این کیف‌ها در انواع زنانه و مردانه موجود است و شما می‌توانید آنها را هم دور شکم ببندید و هم به صورت اریب از روی بدن رد کنید.

انواع کیف‌های کمری، تحولی در استایل‌های اسپرت

کیف‌های دسته زنجیری، کلاسیک و زیبا از مدلهای جدید کیف زنانه

استفاده از زنجیرهای طلایی و بسیار بزرگ نه تنها در مدل‌های جدید کیف زنانه بلکه در بسیاری از آیتم‌های زنانه رواج زیادی پیدا کرده است. این کیف‌ها ظاهری بسیار کلاسیک و زیبا دارند که آنها را برای استایل‌های رسمی بسیار مناسب می‌کنند. البته شما می‌توانید بسته به سایر آیتم‌های استایلتان از آنها در انواعی از استایل‌های غیررسمی نیز استفاده کنید. در هر دو حالت می‌تواند جلوه‌ی زیبا و منحصر به فردی به ظاهرتان ببخشد.

مدل‌های جدید کیف زنانه ، در مسیر تغییر

یکی از نکاتی که تقریباً در تمام مدل‌های جدید کیف زنانه قابل مشاهده است، دگرگونی کلی در روند تولید است. طرح و نقش‌های زیاد و شلوغ دیگر در کیف‌ها استفاده نمی‌شوند و بیشتر انواع کیف‌های ساده اما در طیف‌های رنگی گسترده تولید می‌شوند. دیگر، دوره‌ی کیف‌های بزرگ با زیپ‌های فراوان و در یک شکل همیشگی مستطیلی گذشته است.

امروزه دیگر کیف‌ها تنها به عنوان وسیله‌ای برای قرار دادن وسایل استفاده نمی‌شود بلکه جنبه‌ی تزیینی آن اهمیت بسیار بیشتری پیدا کرده است و این را می‌شود از محبوب شدن مینی بگ‌ها فهمید. در هر صورت هر کیفی که انتخاب می‌کنید مطمئن شوید که به سایر بخش‌های استایل شما می‌خورد و با دیگر آیتم‌ها هماهنگ است. زیرا زیباترین کیف‌ها اگر در جای مناسبی استفاده نشوند، نمی‌توانند تاثیر مثبتی بر ظاهر شما بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *