دسته‌بندی نشده

استایل‌های پاییزی و نکات مربوط به آن | چطور در فصل پاییز شیک پوش باشیم؟

استایل‌های پاییزی و نکات مربوط به آن | چطور در فصل پاییز شیک‌پوش باشیم؟

یک پاییز خوش پوش در راه است

فصل پاییزی از بسیاری جهات، بهترین فصل برای علاقه‌مندان به مد و فشن است. زیرا تعداد زیادی از آیتم‌های بزرگ و کوچک وجود دارد که می‌توانید از آنها در استایل‌های پاییزی خود استفاده کنید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید در پاییز استایل‌های زیبایی داشته باشید، اما نمی‌دانید چطور آیتم‌های مختلف را کنار هم قرار دهید، با ادامه‌ی این مقاله همراه ما باشید. که در آن بخش به بخش نکات مربوط به انتخاب و ست کردن آیتم‌های مختلف را توضیح خواهیم داد.

بهترین پوشش سر برای فصل پاییز

از سر شروع کنیم. پوشش سر تنها مختص خانم‌ها نیست و مردان نیز آیتم‌هایی دارند که می‌توانند از آنها در استایل‌های پاییزی خود استفاده کنند. در مورد خانم‌ها شما می‌توانید از انواعی از شال و روسری‌های ضخیم‌تر مناسب این فصل استفاده کنید. یکی از بهترین متریال‌ها برای شال و روسری پاییزی، بافت‌های ریز است که می‌تواند هم سرتان را گرم کند و همه جلوه‌ی زیبایی به استایلتان ببخشد.

کلاه، آیتم جذاب دیگری است که می‌توانید در این فصل استفاده کنید. یکی از انواع‌ کلا‌ه‌‌های جذاب که در این سال‌ها بسیار ترند شده است، کلاه cap یا همان کلاه لبه‌دار است که می‌توانید از آنها در انواع استایل‌های پاییزی غیررسمی استفاده کنید. این کلا‌ها که انواعی از آنها در سایت ما -یعنی کیف و کفش خاطره- موجود است می‌توانند هم در استایل‌های مردانه و هم در استایل‌های زنانه استفاده شوند.

انواع تنپوش‌های مناسب پاییزی

بعد از پوشش سر نوبت به انتخاب تن‌ پوش‌های مناسب پاییزی است. انتخاب تن پوش مناسب به میزان زیادی به منطقه‌ای بستگی دارد که در آن زندگی می‌کنید. بعضی مناطق، پاییزی سرد و بسیار بارانی را تجربه می‌کنند در بعضی دیگر فصل پاییز تنها کمی خنک‌تر از تابستان است.

تنپوش‌های مناسب پاییزی

بنابراین شما می‌توانید از انواعی از سویشرت و هودی گرفته تا انواعی از پالتو و بارانی و ژاکت در استایل‌های پاییزی خود استفاده کنید. تنها یک نکته را در نظر داشته باشید، تغییر دمای هوا در فصل پاییز با سرعت و به شکل غیرقابل پیش‌بینی انجام می‌شود بنابراین آماده‌ی سرمای ناگهانی آن باشید. و به خورشید پاییزی چندان دل نبندید.

کیف‌ها، قلب تپنده‌ی استایل‌های پاییزی

کیف‌ها را دست کم نگیرید، آنها قبل تپنده‌ی استایل‌های پاییزی شما بود. در سال‌های اخیر تغییر و تحول زیادی در صنعت تولید کیف رخ داده است که شما می‌توانید از آنها در انواعی از استایل‌های پاییزی خود استفاده کنید. تنها کافی است در انتخاب انواع کیف‌های مناسب برای استایل به چند نکته توجه داشته باشید:

1. در انتخاب رنگ، طیف رنگ‌های پاییزی را در ذهن داشته باشید این رنگ‌ها شامل انواعی از توناژهای قهوه‌ای، زرشکی، سفید و کرم، خاکستری، نارنجی و … است. شما می‌توانید انواعی از مدل‌های مختلف را در این طیف رنگی از فروشگاه ما یعنی سایت کیف و کفش خاطره ببینید.

2. به تناسب کیف انتخابی با کفشتان نیز توجه داشته باشید. ست کردن کیف و کفش در کنار هم می‌تواند جلوه‌ی زیبا و هماهنگی به استایل‌های پاییزی شما ببخشد.

3. کیف‌های مناسب فصل انتخاب کنید. انواع کیف‌های کنفی، حصیری، بدون زیب، کیف‌های ساحلی و کیف‌های طلقی، کیف‌های تابستانی هستند و نباید از آنها در استایل پاییزی استفاده کرد. اگر در انتخاب کیف مناسب پاییزی مشکل دارید، یک کیف چرمی ساده همیشه می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد.

کیف‌ها، قلب تپنده‌ی استایل‌های پاییزی

4. کیفتان را با توجه به رسمی یا غیررسمی بودن استایل خود انتخاب کنید. کیف‌هایی با رنگ‌های تند و شاد مناسب استایل‌های رسمی و به طور کلی فصل پاییز نیستند.

کمربند، آیتم همیشه نادیده گرفته شده

بسیاری از افراد از انواعی از کمربند در استایل‌های پاییزی و دیگر استایل‌های خود استفاده می‌کنند اما از تاثیر زیادی که می‌تواند بر استایلشان بگذارد بی‌اطلاع هستند. شما می‌توانید به کمک انواعی از کمربندهای مختلف استایل‌های متفاوتی برای خود بسازید. در سال‌های اخیر کمربندها دوباره حضور پررنگی در انواعی از استایل‌ها پیدا کرده‌اند و شما هم اگر می‌خواهید یک امضای استایلی برای خود بسازید می‌توانید از آنها متناسب با نوع تن پوشتان استفاده کنید. حتی می‌توانید انواعی از کمربندهای مختلف زنانه را از سایت ما یعنی کیف و کفش خاطره تهیه کنید.

شلوارهای مناسب برای استایل پاییزی

آیتم بعدی برای استایل‌های پاییزی شلوار است. نکات زیادی در مورد انتخاب این آیتم وجود ندارد. تنها سعی کنید از پارچه‌های ساده و نسبتاً ضخیمی استفاده کنید که گرمای کافی را برایتان فراهم کنند. مناسبترین شلوار برای فصل پاییز شلوارهای جین هستند که به دلیل رنگ‌های خنثی که دارند قابل ست کردن با انواعی از استایل‌های روزانه‌ی رسمی و غیر رسمی می‌باشند. همچنین شلوارهای کبریتی یا کتانی نیز می‌تواند گرمای کافی برای این فصل را فراهم کنند. شلوارهای چرم نیز به تازگی بسیار ترند شده‌اند که می‌توانید از آنها هم استفاده کنید.

شلوارهای مناسب برای استایل پاییزی

کفش‌ها، پایه‌های استایل پاییزی شما

آخرین آیتم در یک استایل پاییزی، کفش‌ها هستند. کفش‌هایی انتخاب کنید باید با فصل پاییز محل زندگی‌تان تطابق داشته باشد. اگر در مناطق بارانی زندگی می‌کنید، حتماً از انواعی از کفش‌های کتانی استفاده کنید. اگر در شهری زندگی می‌کنید که بارندگی کم است می‌توانید انواع کالج را امتحان کنید و اگر در شهری هستید که پاییزهای بسیار سردی دارد می‌توانید از انواع بوت و نیم بوت در استایل‌های پاییزی خود استفاده کنید.

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، هماهنگی بین کیف و کفش را در نظر داشته باشید. پاییزها فصل بسیار مناسبی برای پیاده‌روی هستند بنابراین انواعی از کفش‌ها را انتخاب کنید که پایتان در آنها احساس راحتی می‌کند. شما می‌توانید تنوع کفش‌های راحت پاییزی را در سایت ما، فروشگاه کیف و کفش خاطره ببینید.

استایل پاییزی خود را بسازید

اکنون از سر تا پا می‌دانید که باید چه آیتم‌هایی را برای استایل‌های پاییزی خود انتخاب کنید. جدا از این که باید مطمئن شوید هر کدام از این اآتم‌ها گرمای کافی برای فصل پاییز منطقه‌ی زندگی‌ شما را فراهم می‌کنند باید تلاش کنید تا از رنگ‌های مناسب این فصل انتخاب کنید و برای ست کردن‌ رنگ‌ها کنار هم می‌توانید از چرخه‌ی رنگ‌ها استفاده کنید. اگر انتخاب‌های درستی داشته باشید؛ یک پاییز شیک پوش در انتظار شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *