دنیای کیف و کفش

ست کردن کت و کفش مردانه | راهنمای ایجاد یک استایل شیک مردانه

ست کردن کت و کفش مردانه | راهنمای ایجاد یک استایل شیک مردانه

ست کردن کت و کفش مردانه؛ یکی از مهم‌ترین نیازهای آقایان

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده است که در هنگام لباس پوشیدن، برای انتخاب رنگ مناسب لباس‌های مختلف خود دچار سردرگمی شده باشید. ست کردن لباس‌های مختلف با هم یکی از سخت‌ترین کارها برای آقایان است. با وجود سختی این کار، انجام آن می‌تواند جلوه‌ای خاص به پوشش شما بدهد و باعث شود در هر جمعی در مرکز توجه قرار بگیرید. برای ست کردن کردن کت و کفش مردانه باید برخی نکات مهم در این زمینه را بدانید. در این مطلب با بررسی رنگ‌ها و استایل‌های مختلف شما را در زمینه ست کردن کت و کفش مردانه راهنمایی می‌کنیم.

انتخاب کفش، متناسب با کت‌های مختلف

عموما افراد ابتدا نسبت به تهیه کت اقدام کرده و سپس به سراغ کفش مناسب با آن کت می‌روند. اصولا کفش‌های مختلفی را می‌توان با یک کت پوشید و به همین علت در ادامه مطلب به معرفی کفش‌‌های مناسب برای هر رنگ کت مشخص می‌پردازیم. همچنین باید اشاره کنیم که ست کردن کفش با کت به همراه شلوار باعث جذابیت بیش‌تر استایل مردانه شما می‌شود.

کت و شلوار سورمه‌ای

یکی از محبوب‌ترین رنگ‌های کت و شلوار برای آقایان، مخصوصا آقایان ایرانی رنگ سورمه‌ای است. برای ست کردن این رنگ جذاب با کفش‌های خود، کار ساده‌ای در پیش دارید. رنگ‌های مناسب برای ست کردن کفش با این رنگ عبارت‌اند از کفش‌های قهوه‌ای، کفش‌های مشکی‌ و کفش‌های قرمز یا زرشکی که می‌توانید آن‌ها را با کت و شلوار سرمه‌ای خود ست کنید.

اصولا کت‌های سورمه‌ای به خاطر جذابیت ذاتی این رنگ در کنار کفش‌های دیگر نیز جذاب می‌شوند. از کفش‌های مشکی برای ظاهری کلاسیک و رسمی، از کفش‌های قهوه‌ای برای ظاهری راحت و از کفش‌های زرشکی یا قرمز برای ظاهری متفاوت استفاده کنید.

کت و شلوار طوسی روشن

از جذاب‌ترین رنگ‌‌های کت و شلوار می‌توان به رنگ طوسی روشن آن اشاره کرد. به علت حس کلاسیک و رنگ خنثی آن با پوشیدن کت و شلوار طوسی روشن می‌توانید مرکز توجه بیشتر مهمانی‌ها باشید. از این رنگ بیشتر برای مهمانی‌های غیر رسمی استفاده می‌شود و به همین علت شما می‌توانید طیف وسیعی از کفش‌های مختلف را برای ست کردن با این رنگ کت و شلوار انتخاب کنید.

پوشیدن کفش‌های مشکی، قهوه‌ای و قرمز با این رنگ کت توصیه می‌شود. پیشنهاد می‌شود در ست کردن کفش‌های خود با این کت و شلوار، رنگ پیراهن خود را نیز در نظر بگیرید. انتخاب رنگ مشکی برای کفش‌های خود رسمی‌ترین استایل را برای شما فراهم می‌آورد.

کت و شلوار طوسی روشن

کت و شلوار قهوه‌ای

پوشیدن کت و شلوار قهوه‌ای با توجه به رنگ نسبتا خاص آن جسارت زیادی می‌طلبد اما اگر این رنگ به پوست شما می‌آید و ترکیب بدن شما در آن جذاب می‌شود در انتخاب آن اصلا شک نکنید. انتخاب رنگ کفش مناسب برای ست کردن با این کت و شلوار از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که در صورت انتخاب رنگ کفش نامناسب جذابیت پوشش شما به‌کل از بین می‌رود.

انتخاب کفش‌های قهوه‌ای و قرمز یا زرشکی برای ست کردن با این رنگ توصیه می‌شود. همچنین به‌شدت توصیه می‌کنیم که از پوشیدن کفش مشکی با این رنگ از کت و شلوار پرهیز کنید چرا که استایل شما را ناموزون و شلخته می‌کند. در ضمن برای انتخاب کفش قهوه‌ای برای ست کردن با این رنگ کت و شلوار شما باید از رنگ قهوه‌ای تیره‌تر نسبت به کت و شلوار خود استفاده کنید و از انتخاب کفشی با رنگ مشابه کت و شلوار خود دوری کنید.

کت و شلوار مشکی؛ پرکاربرد در ست کردن کت و کفش مردانه

می‌رسیم به محبوب‌ترین و پرطرفدارترین کت و شلوار برای آقایان که همه آن‌ها حداقل یک دست کت و شلوار مشکی در کمد خود دارند. کت و شلوار مشکی را می‌توان در بسیاری از موقعیت‌ها پوشید اما باید توجه کنید که کت و شلوار مشکی بیشتر مناسب موقعیت‌های خیلی رسمی است.

احتمالا فکر می‌کنید که کت و شلوار مشکی را می‌توان با تمام کفش‌ها پوشید اما باید به شما بگوییم که پیشنهاد می‌شود کت و شلوار مشکی را فقط با کفش مشکی ست کنید. پوشیدن این کت و شلوار با کفش‌های رنگ دیگر باعث می‌شود که استایل شما از حالت رسمی خارج شده و حالت روزمره پیدا کند. البته امروزه ست کردن کت و شلوار مشکی با کفش‌های اسپورت سفید نیز توصیه می‌شود.

کت و شلوار سورمه‌ای

کت و شلوار طوسی تیره یا زغالی

کت و شلوار طوسی زغالی نیز یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های مورد استفاده توسط آقایان است. در کل رنگ طوسی به علت انعطاف بالا در انتخاب رنگ کفش و پیراهن از انتخاب‌های اول آقایان است. از رنگ‌های مناسب کفش برای کت شلوار طوسی می‌توان به مشکی، زرشکی و شرابی اشاره کرد. اگر می‌خواهید با کت و شلوار طوسی به یک مهمانی رسمی بروید می‌توانید از ست کردن این کت و شلوار با کفش رنگ مشکی استفاده کنید. برای جسارت و خلاقیت بیشتر در استایل خود نیز می‌توانید از کفش شرابی یا زرشکی استفاده کنید تا در مرکز توجه قرار بگیرید.

کت و شلوار سفید

انتخاب کت و شلوار سفید در مهمانی‌های تابستان و بهار به شدت پیشنهاد می‌شود. در کنار ظاهر رسمی می‌تواند شما را از بقیه افراد متمایز کند. به علت خاص بودن این نوع از کت و شلوار پیشنهاد می‌شود آن را فقط با کفش‌های رنگ روشن ست کنید. کفش سفید رسمی یا اسپرت و البته قهوه‎ای روشن انتخاب بسیار مناسبی برای این رنگ از کت و شلوار است. برای انتخاب کفش سفید می‌توانید سراغ گزینه‌های مانند کفش‌های اسپرت و راحتی نیز بروید.

کت و شلوار کرم

کت و شلوار کرم نیز مانند کت و شلوار سفید برای استفاده در مهمانی‌های گرم تابستانی بسیار مناسب است. کفش قهوه‌ای روشن بهترین انتخاب برای کت و شلوارای کرمی است. از مدل‌های کلاسیک این رنگ از کفش، می‌توان برای مهمانی‌های رسمی و از مدل‌های اسپرت آن برای مهمانی‌های غیر رسمی استفاده کرد.

کت و شلوار

با ست کردن کت و کفش مردانه بیشتر بدرخشید

بسیاری از افراد بعد از خرید کت و شلوار گران‌قیمت خود و پوشیدن آن برای یک مراسم از نتیجه به‌دست آمده راضی نیستند. بیشتر این افراد در هنگام خرید به نکات ست کردن کت و کفش توجه نمی‌کنند و بعد از پوشیدن کت و شلوار به علت ناهماهنگی میان کفش‌ها و کت و شلوار خود از این انتخاب ناراضی هستند.

در صورتی که می‌توان با یک تغییر کوچک، استایل نامناسب را به استایلی خاص و مناسب تبدیل کرد. آگاهی از نکات مد و ست کردن لباس‌های مختلف می‌تواند به جذاب‌شدن هرچه بیشتر پوشش شما کمک کند. ما در مجله خبری خاطره بسیاری از نکات مهم مد و فشن را آموزش می‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم ظاهری جذاب و مناسب با مد روز داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *