دنیای کیف و کفش

اکسسوری های پرطرفدار زنانه | نگاهی به اکسسوری‌های محبوب زنانه در دنیای مد

اکسسوری های پرطرفدار زنانه | نگاهی به اکسسوری‌های محبوب زنانه در دنیای مد

اکسسوری‌ های پرطرفدار زنانه در دنیای مد

اکسسوری های پرطرفدار زنانه امروزه بازار بزرگی را به خود اختصاص داده‌اند. این اکسسوری‌ها ظاهری خاص و آراسته را به شما می‌دهند و گام بزرگی برای شیک‌پوشی شما هستند. اکسسوری‌ها در حقیقت پوشیدنی‌های ظریفی هستند که در برخی از موارد حتی با داشتن ظاهری کوچک، تغییری بزرگ را در ظاهر افراد به وجود می‌آورند.

در سال‌های اخیر توجه زیادی به اکسسوری‌ها شده است و طراحان زمان زیادی را برای آن‌ها صرف کرده‌اند. افراد از این اکسسوری‌ها با توجه به علایق و سلیقه‌های شخصی خود استفاده می‌کنند و یا حتی به صورت شخصی‌سازی شده آن‌ها را سفارش می‌دهند. ما در این مطلب تعدادی از محبوب‌ترین اکسسوری‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانبد با توجه به استایل خود آن‌ها را انتخاب کنید و به استفاده از آن‌ها بپردازید.

فلسفه استفاده از اکسسوری‌ها

اکسسوری‌ها، به خصوص برای بانوان، لوازمی کاربردی هستند که برای تکمیل تیپ و استایل استفاده می‌شوند. با وجود اکسسوری‌ها نیاز نیست هر بار لباس‌های جدید بخرید، فقط با تغییر در اکسسوری‌ها می‌توانید ظاهر جدیدی برای خود بسازید. از دیگر کاربردهای اکسسوری‌ها استفاده آنها برای بیان شخصیت، هویت و سلیقه شخصی است.

نقل‌قول‌های افراد معروف در مورد استفاده از اکسسوری‌ها

کوکو شانل در مورد اکسسوری های مد می‌گفت “قبل از ترک خانه، به آینه نگاه کنید و یکی از اکسسوری‌ها را بردارید” که البته این در زمانی بود که زنان به اکسسوری‌های زیاد عادت داشتند. در حالی که این روزها نسبت به آن زمان اکسسوری‌ها استفاده نمی‌شوند یا کم استفاده می‌شوند، پس نقل‌قول کوکو شانل را میتوان به “قبل از ترک خانه، به آینه نگاه کنید و یکی به اکسسوری‌هایتان اضافه کنید” تغییر داد. طبق نقل‌قولی از اسکار دلارنتا می‌توان گفت:”یک زن با اکسسوری‌هایش خود را می‌سازد.” که شنیدن این جمله از سوی یکی دیگر از بزرگان دنیای مد می‌تواند اهمیت اکسسوری‌ها را به ما نشان دهد.

تا اینجا نتیجه گرفتیم بخش بزرگی از جذابیت استایل هر فرد به جزئیات و اکسسوری‌های کوچکی است که به آن‌ها توجه می‌کند. این اقلام بخاطر طیف گسترده شکل، رنگ، اندازه، طرح و مواد استفاده شده در کنار هر لباس و مناسبتی قابل استفاده‌اند. در اینجا به بررسی برخی اکسسوری‌های اصلی و کلیدی می‌پردازیم.

استفاده از اکسسوری‌ها

برداشتن کیف مناسب

کیف یکی از اکسسوری های پرطرفدار زنانه است که تاثیر زیادی بر روی استایل و تیپ خانم‌ها دارد. در انتخاب کیف یک نکته مهم وجود دارد و آن هم کفش است. هماهنگ کیف با کفش و یا برعکس، نکته‌ای مهم برای زیبایی تیپ و استایل شما است. این هماهنگی می‌تواند هم از لحاظ رنگ و هم از لحاظ رنگ مورد توجه قرار گیرد.

همچنین می‌توان کیف را با لوازمی مانند دستبند یا گوشواره ست کرد و ترکیب زیبایی را به وجود آورد. کیف‌ها را می‌توان اصی‌ترین اکسسوری بین خانم‌ها دانست که علاوه بر حمل وسایل، جلوه ویژه‌ای را به استایل شما می‌بخشد. امروزه کیف‌ها تنوع زیادی در بازار دارند اما کیف‌های دستی را می‌توان ترند دنیای مد دانست.

برداشتن کیف مناسب

کیف‌های دستی

کیف‌های مختلف برای موقعیت‌های مختلف به کار می‌روند. تناسب آن‌ها با لباسی که می‌پوشید امری مهم و کلیدی به شمار می‌آید. اگر کیف‌های دستی در سبک‌ها و رنگ‌های متنوع داشت باشید، می‌توانید از یک اکسسوری منحصر به فرد برای هماهنگی خود با دنیای مد بهره ببرید.

انتخاب کفش

شاید هر روز و با هر استایلی اقدام به استفاده از اکسسوری‌ها نکنید اما کفش چیزی است که هر روز به پوشیدن آن نیاز دارید. استفاده از کفش‌های استریت می‌توانند ظاهری زیبا را برای شما به وجود بیاورند. البته داشتن حداقل چند گزینه از بین کفش‌های خنثی مانند کفش ورزشی سفید و چکمه‌های مشکی یا قهوه‌ای در جاکفشی نیز مهم است تا با لباس‌های مختلف، کفش مناسب را ست کنید. به دنبال کفش‌های راحت و در عین حال سرگرم‌کننده بروید در غیر این صورت هرگز به پوشیدن آن‌ها اقدام نخواهید کرد.

انتخاب کفش

بستن کمربند

کمربندها را فقط برای کارایی آن‌ها استفاده نمی‌کنند. کمربند نیز کی از اکسسوری های پرطرفدار زنانه است که با لباس‌های مناسب ست می‌شود. فرقی نمی‌کند که کمربندی باریک یا پهن را انتخاب کنید و یا کمربند شما ساده یا تزئینی باشد، نکته مهم در زیباتر نشان داده شدن لباس تعیین خط کمر با کمربند است که می‌تواند به شیک‌پوشی شما کمک بسزایی کند. این ابزار ساده می‌تواند به شدت به جلب توجه کمک کن و جلوه بیشتری به لباس شما ببخشد.

اگر بالا تنه درشتی دارید بهتر است تا از کمربندهای پهن استفاده کنید. کمربند پهن اندام شما را باریک نشان می‌دهد. برای افراد با قد بلند نیز کمربند‌های عریض جلوه بیشتری را برای پوشش ایجاد می‌کند. توجه به المان‌های منحصر به فرد هر شخص در انتخاب کمربند یکی از نکات مهم برای یک انتخاب درست در خرید و استقاده از این اکسسوری است.

بستن کمربند

گوشواره؛ المانی برای جلوه بخشیدن به صورت

گوشواره‌ها تنوع بسیاری دارند. این اکسسوری های پرطرفدار زنانه در اندازه و طرح‌های بسیاری زیادی در بازار یافت می‌شوند. گوشواره راهی ساده و ارزان برای تغییر استایل شما به حساب می‌آید و قابلیت استفاده در موقعیت‌های مختلف با لباس‌های متنوع را دارد. هنگام برقراری ارتباط با دیگران این صورت شما است که بیشترین توجه را به خود جلب می‌کند به همین دلیل است که انواع گوشواره‌ها بر روی قدرت و کاریزمای صورت افراد تاثیر زیادی می‌گذارند.

گوشواره؛ المانی برای جلوه بخشیدن به صورت

تناسب گوشواره با فرم صورت

انواع گوشواره‌های کوتاه و بلند برای خانم‌هایی که صورت کشیده دارند مناسب است. گل گوش ها و گوشواره های دکمه ای برای خانم هایی مناسب است که صورت بیضی دارند. افراد با صورت گرد می‌توانند از گوشواره‌های حلقه‌ای و دایره‌ای استفاده کنند. برای افراد با صورت کشیده نیز گوششواره‌های خوشه‌ای می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

پوشیدن گردنبند

استفاده از گردنبندها بستگی زیادی به لباسی دارد که برای پوشیدن انتخاب کرده‌اید. اگر بدانید که با هر مدل یقه لباسی از چه گردنبندی استفاده کنید، مهمترین گام را برای استفاده درست از گردنبندها برداشته‌اید. به عنوان مثال برای لباس‌هایی با یقه V شکل بهتر ست تا از آویزهای V شکل استفاده کنید. تاپ‌ها و لباس‌های بنددار برای ست شدن با کردنبندهای درشت مناسب هستند و بلوزهای یقه گرد با گردنبندهای شلوغ و پر از سنگ قابلیت ست شدن دارند. گردنبندهای کوتاه را ظریف انتخاب کنید تا جلوه شکیل‌تری داشته باشند.

پوشیدن گردنبند

گذاشتن دستبند

دستبندها به صورت تکی و یا چندتایی پوشیده می‌شوند. ترکیب دستنبدها می‌تواند جلوه زیبایی را ایجاد کنند البته اگر به درستی با یکدیگر انتخاب شوند. دستبندها قدمت زیادی دارند و امروزه به عنوان یکی از اکسسوری های پر طرفدار زنانه جایگزین النگوهای قدیمی شده‌اند. هنگام انتخاب دستبندهای خود لازم است تا به ترکیب و هماهنگی آن با لباس و سایر اکسسوری‌های خود دقت کنید. در کل دستبندهای ساده و ظریف به راحتی با یکدیگر ست می‌شوند.

برای درخشش بیشتر دستبندها بهتر است آنها را با آستین سه ربع یا بلوزهای آستین کوتاه بپوشید. استفاده از دستبندهای رنگی نیز در کنار دستبند های تک رنگ مثل مروارید یا دستبندهای سنگی ایده جذابی به نظر می‌رسد.

گذاشتن دستبند

استفاده از انگشتر

انگشترها به زیبایی دستان شما کمک زیادی می‌کنند. مخصوصا اگر به صورت هماهنگ و یا با دلایل خاصی دست به انتخاب انگشتر بزنید، زیبایی و جذابیت آن دو چندان می‎شود. می‌توانید با ترکیب انواع مختلف انگشتر ظاهری جسورانه برای خود بسازید و یا با به حداقل رساندن آن‌ها، داشتن ظاهری ساده و با وقار را برای خود انتخاب کنید. انگشترها اکسسوری‌های با دوام بالا هستند و اگر در هنگام خرید به جنس و طرح آن دقت کافی را داشته باشید، می‌توانید برای سال‌های به اسنفاده از آن‌ها بپردازید و به نوعی آن‌ها تبدیل به یک نماد برای خود کنید.

هدف استفاده از انگشتر

انگشترها می‌توانند علایق و سلیقه شخصی شما را به مخاطب مخابره کنند. هر طرح می‌تواند برای انتقال یک پیام ویژه به کار گرفته شود. محبوبیت بالای این اکسسوری آن را به یک کالای پر استفاده تبدیل کرده است و برای تمام سنین کارایی دارد. ست کردن جنس انگشتر با ساعت و یا دیگر اکسسوی‌ها می‌تواند یکپارچگی خوبی را در ظاهر شما ایجاد کند.

استفاده از انگشتر در انگشت‌های مختلف

اگر جلوه و جذابیت انگشتر برای شما اهمیت زیادی دارد، می‌توانید از انگشت کوچک خود به عنوان میزبان انگشتر استفاده کنید. انگشت حلقه یکی از مهمترین انگشت‌ها برای پوشیدن انگشتر است. گذاشتن انگشتر برای این انگشت نشان از تعهد و مسئولیت است و احساس و پیام مثبتی را بیننده منتقل می‌کند. انگشتر انگشت وسط بر روی تعادل در شخصیت تاکید می‌کند. نشان دادن حس جاه طلبی و فاخر بودن استایل نیز از نشانه‌های استفاده انگشتر در انگشت اشاره است. پوشیدن انگشتر در انگشت شصت نیز طرفدار زیادی ندارد اما به هر حال نشان‌دهنده نوعی حس اقتدار و قدرت است.

استفاده از انگشتر در انگشت‌های مختلف

با خاطره استایلی خاطره‌ساز بسازید

ما در سایت خاطره انواع پوشاک و اکسسوری‌های مختلف را برای شما فراهم ساخته‌ایم. شما می‌توانید با مراجعه به سایت ما به مشاهده محصولات مختلف و متنوع بپردازید و خریدهای خود را انجام دهید. استفاده از اکسسوری‌های پرطرفدار زنانه به بهتر شدن تیپ و استایل شما کمک می‌کند. تیپ و استایل مسئله‌ای است که می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس شما کمک بسیاری کند بنابراین از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این امکان برای شما در فروشگاه اینترنتی خاطره فراهم شده است تا محصولات مطابق با استایل خود را بیابید و به صورت آنلاین سفارش دهید تا درب منزل خود آن‌ها را تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *