دنیای کیف و کفش

کیف‌های ترند روز را بهتر بشناسید | راهنمای انتخاب جدیدترین مدل‌های کیف

کیف‌های ترند روز را بهتر بشناسید

کیف‌های مد روز جهان

اگر خوب فکر کنید می‌بینید کیف دستی یکی از مهم‌ترین آیتم‌هایی است که برای استایل خود انتخاب می‌کنید. شما به کیفی نیاز دارید که بتوانید برای محافظت از باارزش‌ترین وسایل خود – شامل کلید ماشین، کیف پول و تلفن – به آن اعتماد کنید. از طرف دیگر، ممکن است بخواهید هر روز از آنها استفاده ‌کنید و بنابراین باید از نظر ظاهری هم انتخاب مناسبی باشند. از این رو شما باید بین زیبایی و ترند بودن با کاربردی‌ بودن کیف یک هماهنگی ایجاد کنید. در ادامه بعضی کیف‌های ترند روز را به شما معرفی می‌کنیم که بتوانید بسته به سلیقه و جایی که می‌خواهید از آن استفاده کنید، انتخاب کنید.

کیف‌های مد روز جهان

کیف‌های لحافی

یکی از کیف‌های ترند روز که به بسیار هم محبوب بوده است؛ انواع کیف‌های رو لحافی است که روی آنها حالت دوخته شده دارد و شبیه به لحاف است! از این طرح به طور ویژه در تولید کیف‌های چنل استفاده می‌شود. طرح‌هایی به شکل لوزی روی این مدل کیف دوخته می‌شود. اگرچه از این طرح می‌توان روی انواعی از کیف‌ها استفاده کرد، اما اصولاً کیف‌هایی که به این سبک دوخته می‌شوند اندازه کوچک تا متوسط دارند و برای کاربردهای روزانه مناسب‌ هستند.

کیف‌های کلاچ

گروه دیگری از کیف‌های ترند روز، کیف‌های کلاچ هستند که همانطور که می‌دانید به صورت بدون دسته طراحی می‌شوند. اگرچه این کیف‌ها یک پدیده جدید نیستند اما در مدل‌های جدید تفاوت‌های زیادی نسبت به انواع مدل‌های قدیمی ایجاد شده است. در حالی که کیف‌های کلاچ قدیمی صرفاً کیف‌های کوچکی برای موقعیت‌های رسمی بودند، کیف‌های کلاچ سال 2021 اندازه بزرگتری دارند و از آنها برای قرار دادن وسایل بیشتری استفاده می‌شود. بعلاوه انواع اسپرت‌تر با ظاهری نرم و کیسه‌ای نیز به بازار آمده‌اند که می‌توانید در استایل‌های روزانه از آنها استفاده کنید.

کیف‌‌های بولینگی

همیشه آیتم‌هایی که در دنیای مد ترند می‌شوند، آنهایی نیستند که لزوماً در همان دوره طراحی شده باشند. گاهی خیلی از آیتم‌های ترند آنهایی هستند که دوباره و با اندکی تغییرات توانسته‌اند طرفداران خود را بدست آورند. یکی از این کیف‌‌های ترند روز که دوباره در سال‌های اخیر محبوب شده است، کیف بولینگ است. این کیف‌ها به شکل نیم دایره‌ و نیمه رسمی هستند و می‌توانید از آنها هم در استایل‌های رسمی و هم غیررسمی استفاده کنید. بعلاوه ابعاد آنها به صورتی است که می‌توانید آیتم‌های بسیار زیادی در آنها قرار دهید و بنابراین از این نظر هم بسیار کاربردی هستند.

کیف‌‌های بولینگی

کیف کمری

کیف‌های کمری هم از آن دسته کیف‌هایی هستند که در سال‌های اخیر دوباره ترند شده‌اند. این کیف‌ها که مناسب استایل غیررسمی و روزانه هستند به جای آنکه از دوش آویزان شوند به کمر گره می‌خورند. البته این شیوه استفاده مرسوم آنهاست. در بعضی مواقع این کیف به صورت اریب روی بدن استفاده می‌شود به طوری که بدنه کیف روی سینه قرار می‌گیرد.

کیف‌های خورجینی

این گروه از کیف‌های ترند روز، کیف‌هایی استوانه‌ای و بیضی شکل هستند که سر آنها به وسیله بند یا کش جمع می‌شود. این کیف‌ها از گزینه‌های مناسبی برای استایل‌های اسپرت هستند البته انواع کلاسیک‌تر آنها نیز وجود دارد که می‌توانید در یک استایل رسمی از آن استفاده کنید. بعلاوه‌ آنها بسیار جادار هستند و می‌توانید وسایل زیادی در آنها جا دهید.

کیف‌های خورجینی

کیف‌های بیندل

یکی از دیگر از کیف‌های ترند روز، کیف‌های بیندل هستند که ترکیبی از پارچه و چرم هستند و بند‌ آنها به صورت گره‌ای و ظاهر کلی کیف شل و شبیه به توبره است. این کیف‌ها به دلیل ظاهر بزرگ و شل خود برای استایل‌های غیررسمی و اسپرت مناسب‌ هستند. کیف‌های بیندل بسیار جادار بوده و شما می‌توانید وسایل زیاد و حتی بزرگی در آنها قرار دهید.

کیف‌های دوشی ساده

سادگی هرگز از مد نمی‌افتد بلکه در سال‌های اخیر بیشتر از گذشته نیز ترند شده است. کیف‌های دوشی بزرگ و ساده بدون هیچ طرحی و به اصطلاح مینیمال در سال‌های گذشته بسیار محبوب شده‌اند و به خاطر ظاهری که دارند می‌توانید آنها را با انواعی از استایل‌های رسمی و غیررسمی ست کنید. انواع کیف‌های دوشی بزرگ و مینیمال به طور ویژه در این چند سال ترند شده‌اند.

کیف‌های قالبی یا کیس

امسال یکی از جذابترین سال‌ها برای دنیای کیف و کفش بوده است. در کنار انواعی از کیف‌های با چرم شل و در اندازه‌های مختلف انواعی از کیف‌های قالبی یا کیس نیز به بازار آمده است که به آنها کیف‌های چند وجهی نیز می‌گویند. شکل ساده و معمول آنها شبیه به O انگلیسی کشیده است با این حالا انواع مربعی، مستطیلی و مثلثی آن نیز در بازار وجود دارد و این مدل خیلی سریع به یکی از کیف‌های ترند روز تبدیل شده است. به خاطر ظاهر آنها، شما می‌توانید انواعی از وسایل را درشان جا دهید و از آنها در انواعی از استایل‌های رسمی و غیررسمی استفاده کنید. با این حال استفاده از آنها در استایل‌های غیررسمی شایع‌تر است.

کیف‌های قالبی یا کیس

کیف‌های هلالی

کیف‌های هلالی انواعی کیف‌های نسبتاً بزرگی هستند که از چرم نرم ساخته می‌شوند در نتیجه قسمت بالایی کیف ریزش دارد و به شکل هلال قرار می‌گیرد. این کیف‌ها ظاهر بسیار ساده‌ای دارند و بسیار جادار هستند در نتیجه می‌توانید با آنها استایل‌های خوب و کاربردی بسازید. کیف‌های هلالی در گروه کیف‌های غیررسمی قرار دارند.

کیف‌های مینی

گروهی دیگر از کیف‌های ترند روز، کیف‌های مینی هستند که به شکل اغراق‌آمیزی کوچک‌ هستند و وسایل بسیار کمی در حد یک وسیله آرایش یا گوشی تلفن همراه در آنها قرار می‌گیرد. اگر به دنبال کیفی می‌گردید که وسایل خود را در آن قرار دهید، این کیف‌ها به هیچ عنوان گزینه‌های مناسبی برای شما نیستند و بیشتر جنبه تزیینی دارند. بسته به شکل این کیف‌ها می‌توانید از آنها در انواعی از استایل‌های رسمی و غیررسمی استفاده کنید.

کیف‌های مینی

کیف‌های ترند روز در مسیر تغییر و تحول

دنیای مد و فشن و اکسسوری‌های آن مدام در حال تغییر و به روزرسانی است. ممکن است آیتمی که چند ماه گذشته بسیار محبوب بوده است، دیگر اکنون از آن استقبال نشود. کیف‌های ترند روز هم پیرو همین موضوع مدام در حال تغییر هستند و شما می‌توانید به صورت ماهانه شاهد اضافه شدن آیتم‌های مختلف به بازار باشید. چیزی که مشخص است این است که صنعت تولید کیف نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت زیادی داشته است و امروزه تنوع مدل‌ها در بازار بیشتر از همیشه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *